Mochovská pekárna

Komerční objekt Mochov

Dům 4+1, zahrada, výrobna, prodejna, kancelář a sklady – jen 20 minut od Prahy – Černého Mostu.

⇒ dům 4+1 – 115m²

⇒ prodejna 70m² 

⇒ kancelář

⇒ sklady 30m²

⇒ výrobna – pekárna

⇒ zahrada 611m²

⇒ na pozemku 1586m²

Pec už nám vychladla, takže jdeme s cenou o 1 milion Kč dolu – BYDLET a PODNIKAT nebo BYDLET a PRONAJÍMAT nebo vlastnit INVESTIČNÍ NEMOVITOST? Co z toho je ideální pro Vás?

Do konce května byla Mochovská pekárna v provozu a teď se hledá nový pekař, který bude péct housky a může zde mít i zázemí pro rodinu.

A pokud nejste zrovna pekař nebo pekařka, můžete i tak vhodně spojit bydlení s podnikáním. Jen musíte brát zřetel na okolní domy, protože nemovitost se nachází v centrum obce Mochov. 

Objekt je zajímavý i jako investiční nemovitost – můžete nemovitosti samostatně pronajímat a mít pasivní příjem.

Na nemovitosti jsou dvě čísla popisná – na prodejnu a na dům. Vše je zkolaudováno na obchod a výrobu. Nelze tedy využít klasický hypoteční úvěr. Ale řešení to určitě má.

To nejdůležitější v případě, že budete chtít pokračovat v tradici z roku 1927 je pec od pražské firmy Slabý, která je vybudována už při vzniku pekárny. Součástí prodeje je i veškeré vybavení a stroje. Součástí stavby je i silo na mouku.

Pokud máte jiný podnikatelský záměr, tak vás budou jistě zajímat i ostatní prostory výroby. V areálu je několik menších skladů a chladící box. 

Prodejna má přímý vstup z ulice Sokolovská a boční pro personál přímo z areálu. Součástí je i sklad a sociální zařízení. Je tedy možné toto samostatně pronajímat a nebo využít jako podnikovou prodejnu nebo kancelář. Celková plocha je 70m².

Kancelář je přístupná ze dvora a skládá se z kanceláře a kuchyňky. Není tady sociální zařízení. Ale jako kancelář pro účetní a nebo majitele je to naprosto ideální a budete mít přehled o veškerém dění.

Dům je přízemní s dispozicí 4 +1. Kuchyň, obývák a jeden pokoj mají okna do ulice a další dva pokoje jsou směrem k výrobně a jsou průchozí – okna mají do dvora. Součástí je i technická místnost s kotlem a další místnost, kterou můžete využít jako šatnu a nebo jako prostor pro uložení sezonních věcí a třeba na kola rodiny – místnost je proti chodbě. V domě nyní bydlí původní zaměstnanci pekárny, kteří odejdou k době předání nemovitosti. 

Zahrada je taková nedotčená džungle – minimálně posledních 13 let na ní nikdo nechodí a tak si žije svým vlastním životem. Vstup je z budovy, kde je přípravna a expedice.

Základní údaje o nemovitosti

Objekt je skoro 90 let starý a v průběhu času byly přistavovány a rekonstruovány menší či větší části. Celkově je v dobrém stavu. Poslední rekonstrukce proběhly před 13 lety, kdy nemovitost získal současný vlastník.

Není problém celý objekt rekolaudovat na jiné užívání. Co ale nebude povoleno, tak je hlučná výroba a předělání na bytové jednotky k následnému prodeji (developerský projekt).

Mochov – Praha východ

Mochov je obec vzdálená 11 km od hranice Prahy. Hned za obcí vede dálnice D11 na Hradec. Obec má přes 1 000 obyvatel a je zde plná občanská vybavenost – lékař, pošta, obecní úřad, školka a první stupeň základní školy. Obchod a restaurace jsou samozřejmostí. Snad zde bude zase pekárna 🙂 


Nová cena k jednání 14 890 000,- Kč


Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle jím zvolených kritérií.

Kontakt

Napište mi

 

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.