O mně

Jsem Markéta

Jsem normální ženská v nejlepších letech, která už má jasno v tom co chce. Kariéru jsem dělala v době, než jsem měla dceru a teď už chci dělat jen práci, která mě opravdu baví. Víkendy trávím většinou aktivní turistikou.

let ve financích
0

Kdo jsem

No, nejsem žádný dravec, který si myslí, že je nejlepší a všechno zná. I po 26 letech se pořád učím nové věci.

Budu vám po dlouhá léta partnerem, který pomůže s výběrem těch nejvýhodnějších finančních produktů. 

VŽDY dostanete vysvětlení, proč jsem zvolila jaký produkt a jen VY se rozhodnete, jestli to chcete nebo ne.

Reference na těchto stránkách zatím nehledejte. Nejsem člověk, který bude klienty žádat o pár řádků. Třeba někdy někdo sám napíše. Dělám to už dost dlouho a kdybych to nedělala dobře, tak už tady prostě nejsem. Musím mít z práce radost a nejdůležitější je pro mě čisté svědomí!

Kariéra

Od 18. února 1998 jsem začala s podnikáním – od té doby jsem postupně začala s uzavíráním smluv stavebního spoření, penzijní připojištění a v roce 2000 jsem byla u začátku nové éry povinného ručení. 

Rok 2003 byl přelomový ve stavebním spoření a díky velkému množství smluv a kreativity jsem dostala nabídku na zaměstnaneckou pozici manažera externí sítě ČS. To byl úžasný rok a půl, který mě vyškolil ve všech produktech finanční skupiny a i já jsem nakonec začala školit hypotéky a následně přešla na ŽL.  

Psal se rok 2008 a já zjistila, že chci umět víc a nebýt ovlivněná jen jednou finanční skupinou a tak jsem přešla v lednu 2009 pod hlavičku Broker Consulting. Tehdy se svojí vlastní skupinou jako manažer – a jak přibývalo produktů a klientů, tak ubývalo poradců, kteří vše dokázali absorbovat a nakonec jsem i já přešla z manažerské pozice na poradenskou. 

Bod zlomu

Ač bude většina lidí vidět rok 2020 a 21 hodně negativně kvůli Covidu, tak mě to přivedlo na rozcestí a vybrala jsem si tu složitější a nákladnější cestu. Řešila jsem, jestli ještě stále v této práci pokračovat a nebo se dát na dráhu zaměstnance. Počínající syndrom vyhoření jsem tedy zažehnala a nakonec to dobře dopadlo a já našla úžasný prostor s výlohou 5 minut pěšky od bytu a splnila si svůj sen s vlastní kanceláří. Takže … TADY MĚ MÁTE 🙂 Teď už tedy zase ne 😉

Změna je život

Je hrozně důležité plnit si své sny a kancelář v Čelákovicích byla rozhodně tím, který jsem si prostě splnit musela. Ale když v roce 2022 přišla velká změna v podobě obrovské inflace, neskutečného zvýšení úrokových sazeb hypoték a také velmi výrazného snížení prodejů nemovitostí, tak jsem i já začala řešit finanční stránku svého snu. A protože se musím chovat zodpovědně jak k penězům klientů, ale i ke svým, tak jsem se rozhodla, že ke konci roku kancelář opustím. Přeci jen zvyšování energií a vidina nájmu těsně pod 20 tis měsíčně už byla neúnosná. Takže jsem se po letech vrátila k práci z domova. Schůzky tedy můžeme mít jako vždy u vás, v kavárně, restauraci a nebo Vás ráda uvidím u mě doma u pracovního stolu 🙂 

Můj cíl a vize

Chtěla bych být pro své klienty partnerem, se kterým budou řešit zásadní finanční cíle. Miluji svojí práci a když už mám kancelář ve městě, tak bych tady chtěla zůstat až do „důchodu“. Jsem hrozně vděčná všem klientům. Všem MOC DĚKUJI, že díky nim mě práce tolik baví.

Osvědčení o profesních zkouškách

Kontakt

Napište mi

 

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.