Podnájem RD

PODNÁJEM rodinného domu Čelákovice

3kk 80m2 se zahrádkou 65m2 v centru Čelákovic. 

Je málo míst, kde jste v centru města a přitom máte tichou a klidnou ulici. Parkujete hned před domem a na nádraží a náměstí je to co by kamenem dohodil a zbytek došel.

Podnájem RD .. 000,- + 6 000,- energie – bližší popis níže.

.

Po vstupu do domu můžete chodbou projít rovnou na zahrádku, která má 65m2. Jsou zde dveře do obývacího pokoje s kuchyňským koutem o velikosti 20m2. Schody vedou do horního pokoje. V pokojích zůstane veškeré vybavení, které je na fotografiích. Je možné domluvit se na změně.

Z obývacího pokoje vedou dveře do ložnice, která má 15m2 a je z ní i vstup na půdičku, kde je možné uschovat sezónní věci. Přes pokoj se prochází do koupelny s toaletou o velikosti 10m2.

Po schodech se dostanete do pokoje, který má 27m2 a je naprosto ideální pro pracovnu a nebo jako druhá ložnice. Nevýhodou jsou prudší schody a že toaleta je ve spodní částí za ložnicí. 

I když má zahrádka jen 65m2, tak je naprosto dokonalá. Nic extra na údržbu a přitom krásné posezení u grilu. Sousedit budete přímo s majiteli, kteří zahrádku předělili plotem.

Základní údaje o nemovitosti

Proč podnájem a ne pronájem? Dům má totiž v nájmu ten, který vám ho bude podnajímat. A má k tomu souhlas vlastníka nemovitosti. Majitel je soused a byl by rád, kdyby v domě byla slušná rodina a s nájemcem si vyhrazují právo na výběr podnájemníka. V ceně energií bude spotřeba jako pro sousední velký dům majitele, kde jsou tři osoby. Při vyšší spotřebě bude doplatek. Topení a ohřev vody je přes plynový kotel umístěný v koupelně. BOHUŽEL není možné mít v nemovitosti psy – majitelé, kteří jsou i sousedy, mají sami dva psy a není to tedy vůbec přípustné!!!!!

Čelákovice

Čelákovice jsou krásné město na Labi a mají necelých 12 tis obyvatel. Do centra Prahy se dostanete vlakem, který je skutečně na dosah. Autem se dostanete na Černý Most za 20 minut. Veškerá občanská vybavenost je v místě. Jen 1km je lávka přes Labe, která vás zavede do lesů, kde je spoustu cyklotras. Dům je na takovém místě, že snad ani nebudete potřebovat auto – vše máte v dochozí vzdálenosti.

Kontakt

Napište mi

 

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.