FINANCE jako celek

Chcete jen jeden konkrétní produkt a nebo vyřešit konkrétní situaci? 

Finanční plán

Finanční plán by vám měl ukázat směr, kterým by se měli vaše finance ubírat, abyste si splnili co si přejete. A to především v dlouhodobém horizontu. Abyste mohli splnit sny sobě, dětem a hlavně zabezpečit rodinu pro případ nečekaných událostí.

Důležité je vycházet z vašich příjmů a hlavně výdajů.

FINANČNÍ PLÁN a jeho řešení

Zjistíme, jak vysokou byste měli mít rezervu pro pokrytí nečekaných výdajů.

Spočítáme, jaké by mělo být zajištění rodiny, tak aby stále mohla splácet své závazky.

Máte dostatek finančních prostředků na závazky i do budoucna při výpadku příjmu – třeba při mateřské nebo dlouhodobé neschopence?

Kolik musíte dávat na stranu na důchod, aby vám pak o moc neklesla životní úroveň?

Je lepší spořit dětem teď po menších částkách a nebo si pak mají děti vše řešit sami?

Konkrétní klient - konkrétní produkty

Asi nejlepší o kom napsat jsem JÁ SAMA. Znáte to o té kovářovic kobyle…. Tady by to nemělo platit. Poradce by měl totiž mít zkušenosti s konkrétními produkty a tak vám chci na sobě ukázat co mám a osobně vám ráda vysvětlím proč.

Mám hypotéku na družstevní byt – standardně to nejde, ale já si poradila. Tohle byla ještě hračka, ale to, že při prodeji domu po rozvodu byla sankce banky přes 270tis a já z toho udělala 0Kč, tak to zvládne dát dohromady jen někdo z dlouhou zkušeností a znalostí situace. Ani v bance ze začátku nevěděli jak si se mnou poradit, ale já věděla co chci.  Takže moje pátá hypotéka byla splacená bez sankcí a teď mám už šestou. Každou nemovitost, kterou jsem prodávala měla hypotéku, takže vím, že není problém s prodejem. Teď mám KB a měla jsem kdysi i ČS, RB a mBank.

Byt jsem musela částečně rekonstruovat, takže mám i překlenovací úvěr. Mám RSTS a měla jsem SSČS.

Kvůli hypotéce musím mít byt pojištěný – mám tedy pojistku bytu a také pojistku odpovědnosti – každou u jiné pojišťovny, protože každá má jinou výhodu a chci zase vše využívat na maximum. Mám ČSOB a ČPP a měla jsem i Kooperativu.

Protože mám hypotéku, tak potřebuji i zajištění svých příjmů. Jako OSVČ nemám moc co čerpat v případě nečekaných událostí. A tak mám třeba kombinaci tří různých pojišťoven – a díky tomu jsem mohla být před cca 3 lety 5 měsíců na neschopence a nebyla jsem ve stresu, protože plnění pokrylo veškeré náklady. Samozřejmě i dcera má své pojištění. Máme Uniqa, Koop, ČPP, které jsem v průběhu 20 let i několikrát aktualizovala podle situace.

Vzhledem k tomu, že můj důchod podnikatele nebude nic moc, tak si musím „spořit“. Mám kombinaci tří různých investičních fondů, do kterých dávám 5tis měsíčně a k tomu ještě penzijní fond. Mám investice od AXA, Consequ a Generali Investments. Penzijní fond mám Conseq. Kdysi jsem měla i stavební spoření.

A protože musím občas něčím jezdit, tak mám nejen povinné ručení, ale i havarijní pojištění. Nyní jsem u Allianz a kdysi u ČSOB, ČPP a kdoví kde ještě, protože jezdím od 19 let.

A co se týká realit, tak už jsem si sama kdysi prodala čtyři nemovitosti v Čelákovicích.

Určitě bych si nevybrala něco špatného. Mohlo by se to stát, kdybych vybírala například z produktů jedné finanční skupiny – protože nikdo nemá vše perfektní a proto pro své klienty vytvářím různé kombinace bank a pojišťoven, aby vše měli na míru.

 A to je to co mě na mojí práci baví. Najít to nejlepší pro VÁS.

 

Jsem tu pro vás

Kolik to stojí?

Veškeré moje služby v oblasti financí jsou pro klienty ZDARMA. 

Platí mě instituce, do kterých vaše smlouvy přinesu. 

 

Formulář

Vyplňte prosím formulář

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.