RD Libčice nad Vltavou

Novostavba 5+kk

krásný bungalov 5+kk, zahrada, pod celým domem garáž a technické mistnosti.

To vše jen pár metrů od Vltavy a s lesem hned za barákem.

⇒ dům 5+kk – 138m²

⇒ garáž a technické místnosti – 143m² 

⇒ zahrada u vrchní částky domu

⇒ spodní část pozemku s parkováním

⇒ spodní část domu je ideální na podnikání

⇒ les hned za domem

⇒ na pozemku 1276m²

Máme pro vás krásnou novostavbu RD zkolaudovanou v roce 2021.

Dům se nachází v klidné a rekreační části Libčic nad Vltavou. Hned za domem máte les a za dvě minuty jste u řeky Vltavy, kde máte možnost využít krásné trasy na procházku, občerstvení a nebo aktivity s dětmi. Za pár minut jste u přívozu, který vás převeze i 2x za hodinu na druhou stranu, na cyklo a turistickou trasu Via Czechia. Na kole dojedete třeba až do ZOO Praha.

I když je dům v blízkosti řeky, tak voda nikdy nedosáhla k domu a níže je vyjádření k povodňové mapě dle které řeší povodňové zóny pojišťovny – hrozí nízké riziko. Menší už je jen tam, kde není ani řeka. 

Na nádraží a nebo do školy je to kilometr a jen o kousek dál do obchodu. 

DUM je postaven z Porothermu 50cm, spodní část je ze ztraceného bednění a izlovaná extrudovaným polystyrenem 8cm. Na střeše je betonová taška s glazurou. Na stropě v garáži jsou panely Spiroll.

Zabezpečení domu je přes Jablotron a má 2 okruhy – dům a garáž s upozorněním na mobil.

Do domu je vchod jak přes garáž, tak samostatný přes vrchní zahradu.

Celá bytová jednotka je v jednom patře – obývací pokoj s kuchyní má 55 m². Z chodby se vchází do tří dětských pokojů, které mají svojí koupelnu s toaletou. Součástí ložnice je rodičovská koupelna a šatna přes 8 m². Ložnice má okna na spodní zahradu s příjezdovou cestou.

Kuchyňská linka je dělaná na míru od truhláře a má veškeré spotřebiče Whirlpool. Ta zůstavá v domě včetně spotřebičů. Boční okno u jídelního stolu je posuvně výklopné a má velké rolety. Velké okno do ulice je fixní. Všechny okna mají sítě proti hmyzu. 

V obývacím pokoji jsou krbová kamna a mají rozvod tepla do pokojů. 

V domě je místní inernet za 399,- měsíčně, wi-fi a pevný rozvod internetu.

Spodní část domu se skládá z garáže, která má 80m² a technické místnosti a sklepa, které mají dohromady 40m². Spodní část domu je částečně zapuštěná do svahu. Vzhledem k samostatnému vstupu a obrovskému prostoru, je prostor ideální na podnikání, dílnu nebo zaparkování hned několika aut najednou. Zatím nejsou hotové podlahy, wc a topení. Prostor má ale stálou teplotu cca 15 °C.

Základní údaje o nemovitosti

NEVÝHODY – před domem vlaková trať, nedodělaná fasáda, plot a parkování na pozemku. Nevýhoda, ale i možná i výhoda pokud se někdo rozhodně pro speciální podnikání v domě – nedodělané podlahy v garáži a technické místnosti. Příprava na 380w je u sloupku.

Libčice nad Vltavou – Praha západ

Libčice nad Vltavou jsou město vzdálené 13 km severně od centra Prahy a nachází se na levém břehu Vltavy. Perfektní je doprava vlakem do Prahy na Masarykovo nádraží.  V centru Prahy jste tak za půl hodiny a vlaky jezdí většinou 2x za hodinu. Autem se do Prahy dostanete několika cestami a záleží kam potřebujete. Kousek je to na letiště, jiná cesta vás zavede před Dejvice a pokud potřebujete východní okaj Prahy, tak ideálně přes Kralupy a D8. Město má necelých 3 500 obyvatel a je zde plná občanská vybavenost – lékař, pošta, obecní úřad, školka a základní škola. Obchod a restaurace jsou samozřejmostí. 


Cena k jednání 13 790 000,- Kč


Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle jím zvolených kritérií.

KONTAKT
Markéta Jokešová
777103830
marketa.jokesova@bcas.cz