Čelákovice – Rumunská

BYT 3+1 v Čelákovicích

Byt v osobním vlastnictví před rekonstrukcí s celkovou užitnou plochou 70 m².

⇒ byt 62m²

⇒ 2x lodžie – každá 3m² 

⇒ sklep 3m²

⇒ celkem užitná plocha 70m²

⇒ bezbariérový přístup

⇒ zvýšené přízemí

⇒ před rekonstrukcí

Jedná se o 3+1 v osobním vlastnictví o velikosti 62m² – celková užitná plocha 70m2. Obývací pokoj a jedna ložnice mají svojí lodžii. V obývacím pokoji a v chodbě jsou „výklenky“, které mají dvířka a jsou to vlastně takové vestavné skříně. 

V kuchyni je i spíž, která má dveře. K bytu patří sklepní kóje.

Byt se nachází v širším centrum města na rohu ulic Rumunská a Sokolovská. Je v původním stavu, takže může být i výhodou, že si byt upravíte dle vlastních představ. 

Na nemovitosti vázne zástavní právo, které bude splacené z prodeje. Na nemovitost je možné vzít hypotéku. 

Čelákovice – Praha východ

Čelákovice jsou město vzdálené 18 km od Prahy – Černého Mostu. Pokud pojedete autem, tak máte na výběr Hradeckou i Mladoboleslavskou dálnici a nebo jet po „staré“. Takže i v dopravní špičce máte velkou šanci najít rychlou cestu do Prahy a nestát v kolonách. Perfektní je dostupnost do Prahy vlakem, který ve špičce jezdí 3x za hodinu. Město má necelých 12 tisíc obyvatel a je zde plná občanská vybavenost včetně několika školek a dvou základních škol. Obrovskou výhodou je blízká dostupnost přírody – stačí přejít lávku přes Labe a můžete hodiny chodit lesem a nepotkáte žádné auto.


Cena 4 500 000,- Kč


Prodávající si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle jím zvolených kritérií.


Kontakt

Napište mi

 

Stisknutím tlačítka ODESLAT potvrzujete, že jste se seznámili s prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.